Fanerat. Två-delat. Svarvade ben på hjultrissor. Ytslitage. (Höjd 75, diameter 120)
1 700 SEK | 2016-01-31 12:20 |
1 600 SEK | 2016-01-31 10:39 |
1 400 SEK | 2016-01-30 21:20 |
1 300 SEK | 2016-01-30 17:39 |
800 SEK | 2016-01-30 09:12 |
500 SEK | 2016-01-29 17:40 |
100 SEK | Startpris |