Stolar 4+6 samt bord med två iläggsskivor. Ytslitage, repor. (Bordets bredd 104, total längd 202)
650 SEK | 2016-01-31 11:51 |
600 SEK | 2016-01-29 21:36 |
350 SEK | 2016-01-30 19:29 |
200 SEK | 2016-01-29 15:46 |
100 SEK | Startpris |