446. Matsalsmöblemang 7 delar, Gustaviansk-stil, 1900-tal

Stolar 4st, karmstolar ett par samt bord med två iläggsskivor á 48cm. Bruksslitage. (Höjd 74, längd 140, bredd 100)

Sale No 189568
Highlight!

Auction closed!
31 January 2016 12:00

Hammer price24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 2 300 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Bidding

1 300 SEK2016-01-31 10:45
1 200 SEK2016-01-30 22:23
950 SEK2016-01-30 14:49
100 SEK2016-01-28 23:25
100 SEK Start price

2016-01-31 Månadsauktion, Söndag den 31 januari Kl.12.00, Borlänge

Finished

Preview

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Fees

Buyer's Premium 15% Inc. VAT
Fixed charge 30 SEK Inc. VAT

Payment service