Litografi, "Fäbodkväll". Signerad och numrerad. Inramad. Bladet buligt. (41x57)
250 SEK | 2016-01-30 09:12 |
250 SEK | 2016-01-30 10:23 |
100 SEK | 2016-01-29 09:05 |
100 SEK | Startpris |