Färgetsning, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (30x24)
1 700 SEK | 2016-01-31 12:03 |
1 600 SEK | 2016-01-31 12:00 |
1 000 SEK | 2016-01-31 10:15 |
650 SEK | 2016-01-30 22:01 |
200 SEK | 2016-01-30 09:36 |
150 SEK | 2016-01-29 15:30 |
100 SEK | 2016-01-28 22:44 |
100 SEK | Startpris |