Litografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. (26x35)
850 SEK | 2016-01-31 12:03 |
800 SEK | 2016-01-31 12:02 |
300 SEK | 2016-01-31 09:22 |
100 SEK | 2016-01-29 19:21 |
100 SEK | Startpris |