Olja på pannå, Stockholmsmotiv. Signerad. (29x39)
450 SEK | 2016-01-31 09:22 |
400 SEK | 2016-01-30 08:27 |
350 SEK | 2016-01-30 13:37 |
100 SEK | 2016-01-29 19:12 |
100 SEK | Startpris |