Kopparstick, "California, i love you". Signerad och daterad 1973. Numrerad. (49x64)
13 500 SEK | 2016-01-30 19:39 |
13 000 SEK | 2016-01-30 20:18 |
8 000 SEK | 2016-01-29 15:58 |
500 SEK | 2016-01-29 14:49 |
400 SEK | 2016-01-29 11:14 |
300 SEK | 2016-01-29 07:44 |
100 SEK | 2016-01-28 21:56 |
100 SEK | Startpris |