Troligen Sverige 1840-tal, Herrporträtt, med ram 10.5x12.5cm, otydlig signatur J A Hass? Oxiderad, list saknas. Proveniens: Clara & Magnus Rappes hem.
1.100 SEK | 2016-06-18 10:56 |
1.000 SEK | 2016-06-17 18:02 |
800 SEK | 2016-06-17 16:35 |
600 SEK | Start price |