1950-tal, teak samt bok, smärre bruksslitage, 74 x 40, höjd 80/120 cm
700 SEK | 2016-02-28 19:44 |
500 SEK | 2016-02-28 18:39 |
400 SEK | 2016-02-28 10:57 |
200 SEK | 2016-02-28 16:23 |
125 SEK | 2016-02-27 21:19 |
75 SEK | 2016-02-23 22:32 |
50 SEK | Startpris |