Början av 1900-tal, senare bemålning, smärre bruksslitage, 125 x 55, höjd 104/175 cm
700 SEK | 2016-03-20 16:52 |
650 SEK | 2016-03-20 19:09 |
550 SEK | 2016-03-15 21:33 |
500 SEK | 2016-03-14 07:06 |
400 SEK | 2016-03-13 22:49 |
75 SEK | 2016-03-08 20:06 |
50 SEK | Startpris |