Förgylld och bronserad. Färgslitage. (Höjd 52)
300 SEK | 2016-04-03 10:09 |
250 SEK | 2016-04-03 09:18 |
200 SEK | 2016-04-01 17:42 |
200 SEK | 2016-04-02 10:50 |
100 SEK | Startpris |