Läder. Med förgylld och emaljerat emblem. Slitage. (Längd 16)
400 SEK | 2016-04-03 11:51 |
350 SEK | 2016-04-01 10:01 |
300 SEK | 2016-04-02 22:35 |
100 SEK | 2016-03-31 22:34 |
100 SEK | Startpris |