Signerad och daterad 1999. (Höjd 15)
500 SEK | 2016-04-03 11:24 |
450 SEK | 2016-04-03 10:26 |
400 SEK | 2016-04-02 22:09 |
300 SEK | 2016-04-03 10:11 |
200 SEK | 2016-04-01 18:23 |
150 SEK | 2016-04-01 11:24 |
100 SEK | 2016-03-31 22:26 |
100 SEK | Startpris |