Olja på pannå. A tergo signerad och daterad 09. (55x61)
3 200 SEK | 2016-04-03 10:21 |
3 000 SEK | 2016-04-02 16:46 |
2 400 SEK | 2016-04-02 22:02 |
2 000 SEK | 2016-04-01 12:30 |
1 700 SEK | 2016-04-01 16:01 |
1 500 SEK | 2016-04-01 07:51 |
300 SEK | 2016-03-31 23:10 |
100 SEK | 2016-03-31 22:48 |
100 SEK | Startpris |