Akvarell, kvinnoporträtt. Signerad och daterad 66. Inramad. (23,5x35)
450 SEK | 2016-04-02 17:05 |
400 SEK | 2016-04-03 10:59 |
200 SEK | 2016-04-02 16:14 |
100 SEK | Startpris |