Läder. Förnicklade bjällror. Slitage, mindre skador. (Längd 100)
500 SEK | 2016-04-03 11:49 |
450 SEK | 2016-04-02 08:59 |
250 SEK | 2016-04-01 19:55 |
100 SEK | 2016-04-01 00:38 |
100 SEK | Startpris |