Olja på duk, motiv från Falu gruva. Signerad. (23,5x18)
650 SEK | 2016-04-01 21:41 |
600 SEK | 2016-04-02 14:35 |
400 SEK | 2016-04-02 09:03 |
150 SEK | 2016-03-31 22:05 |
100 SEK | 2016-03-31 21:47 |
100 SEK | Startpris |