Förgylld keramik. Etikettmärkta. Krackeleringar. En med litet fotringsnagg. (Höjd exklusive fäste 35)
2 700 SEK | 2016-04-03 12:19 |
2 600 SEK | 2016-04-03 11:32 |
2 600 SEK | 2016-04-03 11:56 |
2 400 SEK | 2016-04-03 11:28 |
800 SEK | 2016-04-02 18:58 |
500 SEK | 2016-04-01 16:08 |
150 SEK | 2016-04-01 15:46 |
100 SEK | Startpris |