Rostfritt. Matgafflar 12st, matknivar 12st, matskedar 12st samt dessertskedar 12st. Bruksslitage, kartonger med skador.
1 200 SEK | 2016-06-05 11:55 |
1 100 SEK | 2016-06-05 11:16 |
1 000 SEK | 2016-06-05 11:00 |
600 SEK | 2016-06-05 09:35 |
550 SEK | 2016-06-05 08:44 |
500 SEK | 2016-06-04 17:50 |
300 SEK | 2016-06-03 10:53 |
100 SEK | Startpris |