Färglitografi, motiv med blomster. Signerad och numrerad. Inramad. (20x28,5)
250 SEK | 2016-06-05 11:58 |
200 SEK | 2016-06-04 18:17 |
100 SEK | 2016-06-02 23:19 |
100 SEK | Startpris |