Bronserat och förgyllt. Skiva i marmor. Dekorskador. (88x66, höjd 75)
2 600 SEK | 2016-06-05 11:35 |
2 500 SEK | 2016-06-05 12:51 |
1 800 SEK | 2016-06-05 09:32 |
1 700 SEK | 2016-06-05 10:41 |
1 100 SEK | 2016-06-05 09:26 |
900 SEK | 2016-06-04 14:26 |
750 SEK | 2016-06-04 19:39 |
350 SEK | 2016-06-03 12:54 |
200 SEK | 2016-06-02 21:09 |
100 SEK | Startpris |