Alrotsfanerad skiva. Tre-delad fot. Stämplad. Ytslitage.(Nedfälld höjd 74, 81x81)
1 400 SEK | 2016-06-03 23:16 |
1 300 SEK | 2016-06-04 15:10 |
150 SEK | 2016-06-03 12:09 |
100 SEK | 2016-06-03 10:08 |
100 SEK | Startpris |