1950/60-tal, smärre bruksslitage, 70 x 45 cm
300 SEK | 2016-08-07 19:20 |
250 SEK | 2016-08-05 23:13 |
200 SEK | 2016-08-05 20:39 |
50 SEK | 2016-07-20 19:32 |
50 SEK | Startpris |