Olja på duk, gårdsbild. Signerad. Färgbortfall. (59x68)
350 SEK | 2016-07-31 10:21 |
300 SEK | 2016-07-30 10:36 |
300 SEK | 2016-07-31 09:33 |
100 SEK | 2016-07-29 19:28 |
100 SEK | Startpris |