Olja på pannå, härbre. Osignerad. Intygad av Akke Hugh Malmeström. (22x28)
750 SEK | 2016-09-11 11:54 |
700 SEK | 2016-09-11 11:53 |
550 SEK | 2016-09-11 11:29 |
400 SEK | 2016-09-11 11:07 |
250 SEK | 2016-09-10 21:26 |
200 SEK | 2016-09-10 21:08 |
100 SEK | Startpris |