Patinerad och förgylld brons. Stomme i form av bevingad kvinnofigur. Förgyllningsslitage. (Höjd exklusive brännarrör 50)
4 400 SEK | 2016-09-11 11:59 |
4 200 SEK | 2016-09-10 12:57 |
4 000 SEK | 2016-09-10 22:52 |
1 700 SEK | 2016-09-10 16:26 |
800 SEK | 2016-09-10 08:51 |
700 SEK | 2016-09-09 08:38 |
300 SEK | 2016-09-08 19:56 |
100 SEK | 2016-09-08 19:47 |
100 SEK | Startpris |