Färglitografi, "Sparvhök och domherrehona". Signerad och numrerad. Inramad. (40x57)
350 SEK | 2016-09-09 13:41 |
350 SEK | 2016-09-11 11:52 |
250 SEK | 2016-09-10 08:52 |
150 SEK | 2016-09-09 08:14 |
100 SEK | Startpris |