Olja på träskiva, flickporträtt. Osignerad. I samtida ram. (16x12)
2 200 SEK | 2016-09-11 11:50 |
2 100 SEK | 2016-09-10 17:30 |
2 100 SEK | 2016-09-10 20:06 |
950 SEK | 2016-09-10 18:32 |
650 SEK | 2016-09-10 13:23 |
600 SEK | 2016-09-09 22:43 |
450 SEK | 2016-09-09 20:12 |
350 SEK | 2016-09-09 20:33 |
250 SEK | 2016-09-09 10:49 |
200 SEK | 2016-09-08 21:48 |
150 SEK | 2016-09-08 21:29 |
100 SEK | 2016-09-08 19:02 |
100 SEK | Startpris |