Mahogny. Med 12st karaffer och 4st glas. Med förgylld och slipad dekor. Förgyllningsslitage. Schatullet saknar nyckel och med torrspricka. (26x43, höjd 28)
4 600 SEK | 2016-09-09 11:26 |
4 400 SEK | 2016-09-10 17:46 |
2 200 SEK | 2016-09-09 10:21 |
1 200 SEK | 2016-09-08 22:57 |
1 000 SEK | 2016-09-08 22:17 |
400 SEK | 2016-09-08 21:41 |
150 SEK | 2016-09-08 20:38 |
100 SEK | 2016-09-08 19:21 |
100 SEK | Start price |