Mindre emaljskador, ytslitage. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (111x25)
2 000 SEK | 2016-09-10 16:17 |
1 900 SEK | 2016-09-10 12:44 |
250 SEK | 2016-09-08 21:35 |
150 SEK | 2016-09-08 19:48 |
100 SEK | Startpris |