Olja på duk, vinterbild med räv. Signerad. Inramad. (64x79)
4 800 SEK | 2016-09-11 11:53 |
4 600 SEK | 2016-09-11 12:38 |
3 200 SEK | 2016-09-11 11:23 |
2 200 SEK | 2016-09-10 21:34 |
1 400 SEK | 2016-09-10 15:06 |
1 000 SEK | 2016-09-08 22:16 |
200 SEK | 2016-09-08 20:18 |
150 SEK | 2016-09-08 19:49 |
100 SEK | Startpris |