Emaljskador. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (39x99)
4 400 SEK | 2016-09-10 12:43 |
4 200 SEK | 2016-09-11 07:10 |
3 400 SEK | 2016-09-08 22:36 |
650 SEK | 2016-09-08 21:34 |
550 SEK | 2016-09-08 19:43 |
100 SEK | Startpris |