Färglitografi, interiör med figurer. Signerad och numrerad. Inramad.(60x75)
4 800 SEK | 2016-09-11 11:58 |
4 600 SEK | 2016-09-11 12:18 |
4 200 SEK | 2016-09-11 08:16 |
3 600 SEK | 2016-09-10 23:19 |
3 400 SEK | 2016-09-10 22:45 |
2 400 SEK | 2016-09-10 22:43 |
1 000 SEK | 2016-09-08 22:30 |
450 SEK | 2016-09-08 22:08 |
100 SEK | Startpris |