Ytslitage, mindre emaljskador. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (70x50)
3 800 SEK | 2016-09-10 12:44 |
3 600 SEK | 2016-09-10 12:08 |
2 000 SEK | 2016-09-08 22:40 |
400 SEK | 2016-09-08 21:04 |
300 SEK | 2016-09-08 19:45 |
100 SEK | Startpris |