Tryckt hös Anton Ljunglöfs litografiska anstalt Stockholm. Bulor, slitage. (48x34) Proveniens: Äldre lanthandelssamling.
8 200 SEK | 2016-10-01 19:34 |
8 000 SEK | 2016-10-01 23:55 |
6 400 SEK | 2016-09-30 07:26 |
1 700 SEK | 2016-09-29 22:13 |
1 500 SEK | 2016-09-29 21:33 |
1 000 SEK | 2016-09-29 21:28 |
550 SEK | 2016-09-29 20:40 |
100 SEK | Startpris |