Emaljskador, ställvis med rost. (33x24) Proveniens: Äldre lanthandelssamling.
850 SEK | 2016-10-01 19:44 |
800 SEK | 2016-10-01 21:31 |
500 SEK | 2016-10-01 11:32 |
450 SEK | 2016-09-29 22:49 |
350 SEK | 2016-09-30 18:42 |
200 SEK | 2016-09-30 14:20 |
100 SEK | Startpris |