Emaljskador, mindre rost. (49x34) Proveniens: Äldre lanthandelssamling.
1 100 SEK | 2016-10-01 08:52 |
1 000 SEK | 2016-10-01 21:32 |
400 SEK | 2016-10-01 11:33 |
300 SEK | 2016-09-30 19:26 |
100 SEK | Startpris |