Emaljskador. (30x45) Proveniens: Äldre lanthandelssamling.
2 400 SEK | 2016-10-02 11:52 |
2 300 SEK | 2016-10-02 10:21 |
2 200 SEK | 2016-10-01 22:35 |
1 000 SEK | 2016-10-01 21:35 |
850 SEK | 2016-10-01 21:44 |
650 SEK | 2016-10-01 11:33 |
450 SEK | 2016-09-29 22:52 |
450 SEK | 2016-09-30 14:22 |
250 SEK | 2016-09-30 12:44 |
150 SEK | 2016-09-29 22:27 |
100 SEK | Startpris |