Olja på pannå, "Söndag i byn, Siljansnäs". Signerad och daterad 42. (39x48)
1 600 SEK | 2016-10-01 13:56 |
1 500 SEK | 2016-09-30 16:18 |
900 SEK | 2016-09-30 13:55 |
400 SEK | 2016-09-29 22:52 |
100 SEK | Startpris |