Mässing. För tre ljus vardera. Delvis förgyllda. Ytslitage. (Höjd 23, bredd 27)
900 SEK | 2016-10-02 11:42 |
850 SEK | 2016-10-02 10:55 |
300 SEK | 2016-10-01 21:51 |
100 SEK | 2016-09-30 21:19 |
100 SEK | Startpris |