Fanerad. Med beslag i brons. Skiva i sten. Två lås defekta, skivan lagad, mindre fanerskador, renoverad, mindre kompletteringar. (Höjd 81, bredd 129, djup 60)
9 600 SEK | 2016-10-02 12:01 |
9 400 SEK | 2016-10-02 09:45 |
8 800 SEK | 2016-10-02 08:55 |
8 400 SEK | 2016-10-01 00:01 |
8 400 SEK | 2016-10-01 17:22 |
8 000 SEK | 2016-09-30 23:42 |
5 600 SEK | 2016-09-30 13:17 |
3 600 SEK | 2016-09-30 08:42 |
1 200 SEK | 2016-09-29 23:11 |
1 000 SEK | 2016-09-29 20:39 |
250 SEK | 2016-09-29 20:55 |
150 SEK | 2016-09-29 20:47 |
100 SEK | Startpris |