Fanerat i bl.a. valnöt. Med draghandtag och stomme i kromade stålrör. Nyckel saknas. Ytslitage, mindre rost. (Höjd 77, djup 70, bredd 134)
4 400 SEK | 2016-10-02 12:58 |
4 200 SEK | 2016-10-02 11:55 |
4 000 SEK | 2016-10-02 11:55 |
3 600 SEK | 2016-10-02 06:15 |
3 200 SEK | 2016-10-02 10:50 |
2 900 SEK | 2016-10-01 19:38 |
2 700 SEK | 2016-10-01 17:41 |
2 200 SEK | 2016-10-01 17:23 |
800 SEK | 2016-09-30 06:53 |
100 SEK | 2016-09-29 20:47 |
100 SEK | Start price |