Emaljskador. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (88x58)
4 200 SEK | 2016-09-30 07:27 |
4 000 SEK | 2016-10-02 10:38 |
3 200 SEK | 2016-09-29 21:44 |
1 800 SEK | 2016-09-29 22:11 |
1 600 SEK | 2016-09-29 22:05 |
100 SEK | Startpris |