Emaljskador. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (63x45)
3 000 SEK | 2016-10-02 11:58 |
2 900 SEK | 2016-10-02 11:58 |
2 000 SEK | 2016-10-01 21:33 |
2 000 SEK | 2016-10-01 22:28 |
1 000 SEK | 2016-10-01 08:24 |
900 SEK | 2016-10-01 11:31 |
800 SEK | 2016-09-29 22:13 |
800 SEK | 2016-09-30 15:53 |
700 SEK | 2016-09-30 14:14 |
500 SEK | 2016-09-30 12:33 |
300 SEK | 2016-09-29 22:01 |
100 SEK | Startpris |