Armband i förgylld stål. Bruksslitage. (Diameter 23mm)
950 SEK | 2016-10-23 11:35 |
900 SEK | 2016-10-20 20:58 |
700 SEK | 2016-10-23 08:33 |
550 SEK | 2016-10-23 00:07 |
150 SEK | 2016-10-20 22:59 |
100 SEK | Startpris |