Färglitografi, figurscen. Osignerad. Inramad. Passepartout med fläck. (54x79)
800 SEK | 2016-10-23 11:15 |
750 SEK | 2016-10-22 22:43 |
150 SEK | 2016-10-21 15:47 |
100 SEK | Startpris |