Litografi, figurscen. Numrerad. I trycket signerad. Inglasad. (52x43)
500 SEK | 2016-10-22 22:48 |
500 SEK | 2016-10-23 06:19 |
400 SEK | 2016-10-21 15:07 |
150 SEK | 2016-10-20 22:18 |
100 SEK | 2016-10-20 22:11 |
100 SEK | Startpris |