Etsning, "Sommarlandskap". Signerad, i plåten daterad 35. Inramad. (24x33)
500 SEK | 2016-10-22 13:18 |
450 SEK | 2016-10-22 10:30 |
300 SEK | 2016-10-22 11:52 |
100 SEK | Startpris |