Färglitografi, kvinnofigur. Signerad och numrerad. Inramad. (91x61)
750 SEK | 2016-11-06 12:01 |
700 SEK | 2016-11-06 11:49 |
350 SEK | 2016-11-04 14:02 |
250 SEK | 2016-11-04 17:28 |
100 SEK | Startpris |